CP Contact Form with PayPal - en to bg_BG translation catalogue (17 entries)

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Subject
bg_BG: Предмет

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Please enter the captcha verification code.
bg_BG: Моля, въведете кода за потвърждение Captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
bg_BG: Грешен код Captcha. Моля, опитайте отново.

en: Please enter the security code
bg_BG: Моля, въведете кода за сигурност

en: Security Code
bg_BG: Код за сигурност

en: Coupon code
bg_BG: Купон код

en: This field is required.
bg_BG: Това поле е задължително.

en: Please enter a valid email address.
bg_BG: Моля въведете актуален имейл адрес

en: Please enter a valid captcha code.
bg_BG: Моля, въведете валиден CAPTCHA кодекс.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
bg_BG: Моля въведете валидна дата с този формат (дд/мм/гггг)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
bg_BG: Моля въведете валидна дата с този формат (дд/мм/гггг)

en: Please enter a valid number.
bg_BG: Моля, въведете валиден номер.

en: Please enter only digits.
bg_BG: Моля въведете само цифри.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
bg_BG: Моля въведете стойност по-малка или равна на {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
bg_BG: Моля, въведете стойност по-голяма от или равна на {0}.
