CP Contact Form with PayPal - en to bs_BA translation catalogue (15 entries)

en: Email
bs_BA: E-mail

en: Please enter the captcha verification code.
bs_BA: Molim unesite captcha provjeru koda.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
bs_BA: Neispravan captcha koda. Pokušajte ponovno.

en: Please enter the security code
bs_BA: Molim vas unesite sigurnosni kod

en: Security Code
bs_BA: Sigurnosni kod

en: Coupon code
bs_BA: Kupon kod

en: This field is required.
bs_BA: Ovo polje je obavezno.

en: Please enter a valid email address.
bs_BA: Unesite ispravnu email adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
bs_BA: Unesite ispravnu captcha koda.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
bs_BA: Unesite ispravan datum s ovom formatu (mm / dd / yyyy)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
bs_BA: Unesite ispravan datum s ovom formatu (dd / mm / gggg

en: Please enter a valid number.
bs_BA: Unesite ispravan broj.

en: Please enter only digits.
bs_BA: Unesite samo cifre.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
bs_BA: Unesite vrijednost manja od ili jednak {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
bs_BA: Unesite vrijednost veca od ili jednak {0}.
