CP Contact Form with PayPal - en to cs_CZ translation catalogue (17 entries)

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Please enter the captcha verification code.
cs_CZ: Prosím, zadejte ověřovací kód captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
cs_CZ: Nesprávný captcha kód. Zkuste to prosím znovu.

en: Please enter the security code
cs_CZ: Prosím, zadejte bezpečnostní kód

en: Security Code
cs_CZ: Bezpečnostní kód:

en: Coupon code
cs_CZ: Kupon kód

en: This field is required.
cs_CZ: Toto pole je povinné.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou elektronickou adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
cs_CZ: Zadejte prosím platný captcha kód.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
cs_CZ: Zadejte prosím platné datum v tomto formátu (mm/dd/rrrr)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
cs_CZ: Zadejte prosím platné datum v tomto formátu (dd/mm/rrrr)

en: Please enter a valid number.
cs_CZ: Zadejte prosím platné číslo.

en: Please enter only digits.
cs_CZ: Prosím, zadejte pouze číslice.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
cs_CZ: Prosím, zadejte hodnotu menší nebo rovnou {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
cs_CZ: Prosím, zadejte hodnotu větší než nebo rovno {0}.
