CP Contact Form with PayPal - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Please enter the captcha verification code.
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό επαλήθευσης που εμφανίζεται.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
el: Λάθος κωδικός επαλήθευσης. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Please enter the security code
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό ασφαλείας

en: Security Code
el: Κωδικός Ασφαλείας

en: Coupon code
el: Ο κωδικός κουπονιού

en: This field is required.
el: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: Please enter a valid email address.
el: Παρακαλώ εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Please enter a valid captcha code.
el: Παρακαλώ εισάγετε έναν έγκυρο κωδικό επαλήθευσης.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
el: Παρακαλώ εισάγετε μια έγκυρη ημερομηνία με αυτή τη μορφή (ηη/μμ/εεεε)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
el: Παρακαλώ εισάγετε μια έγκυρη ημερομηνία με αυτή τη μορφή (ηη/μμ/εεεε)

en: Please enter a valid number.
el: Παρακαλώ εισάγετε έναν έγκυρο αριθμό.

en: Please enter only digits.
el: Παρακαλώ εισάγετε μόνο ψηφία.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
el: Παρακαλώ εισάγετε μια τιμή μικρότερη ή ίση με {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
el: Παρακαλώ εισάγετε μια τιμή μεγαλύτερη από ή ίση με {0}.
