CP Contact Form with PayPal - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Email
eu: Posta elektroniko

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezu

en: Please enter the captcha verification code.
eu: Mesedez sartu captcha egiaztapen-kodea.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
eu: Captcha kode okerra. Mesedez, saiatu berriz.

en: Please enter the security code
eu: Mesedez, sartu segurtasun kodea

en: Security Code
eu: Segurtasun kodea

en: Coupon code
eu: Kupoi kodea

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Please enter a valid email address.
eu: Sartu baliozko helbide elektronikoa.

en: Please enter a valid captcha code.
eu: Sartu baliozko captcha kode bat.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
eu: Mesedez sartu baliozko data formatu honetan (mm/ee/uuuu) ekin

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
eu: Mesedez sartu baliozko data formatu honetan (ee/hh/uuuu) ekin

en: Please enter a valid number.
eu: Sartu baliozko zenbaki bat.

en: Please enter only digits.
eu: Mesedez, sartu digituak bakarrik.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
eu: Mesedez, sartu balio bat baino gutxiago edo {0} berdina.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
eu: Mesedez sartu baino handiagoa edo {0} den balio bat.
