CP Contact Form with PayPal - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Email
fi: Sähköposti

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Please enter the captcha verification code.
fi: Kirjoita captcha vahvistuskoodi.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
fi: Väärä captcha koodin. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

en: Please enter the security code
fi: Syötä turvakoodi

en: Security Code
fi: Turvakoodi

en: Coupon code
fi: Kuponkikoodi

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Please enter a valid email address.
fi: Kirjoita voimassa oleva sähköpostiosoite

en: Please enter a valid captcha code.
fi: Anna kelvollinen captcha koodin.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
fi: Anna kelvollinen päivämäärä tässä muodossa (kk/pp/vvvv)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
fi: Anna kelvollinen päivämäärä tässä muodossa (pp/kk/vvvv)

en: Please enter a valid number.
fi: Anna kelvollinen numero.

en: Please enter only digits.
fi: Kirjoita vain numeroita.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
fi: Syötä arvo pienempi tai yhtä suuri kuin {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
fi: Syötä arvo on suurempi tai yhtä suuri kuin {0}.
