CP Contact Form with PayPal - en to fr_CA translation catalogue (15 entries)

en: Email
fr_CA: E-Mail

en: Subject
fr_CA: Objet

en: Please enter the captcha verification code.
fr_CA: Se il vous plaît entrer le code de vérification de captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
fr_CA: Captcha code incorrect. Se il vous plaît essayer à nouveau.

en: Please enter the security code
fr_CA: S'il vous plaît entrer le code de sécurité

en: Security Code
fr_CA: Code de sécurité

en: Coupon code
fr_CA: Code promo

en: This field is required.
fr_CA: Ce champ est requis

en: Please enter a valid email address.
fr_CA: Veuillez inscrire une adresse électronique valide.

en: Please enter a valid captcha code.
fr_CA: Se il vous plaît entrer un code captcha valide.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
fr_CA: Se il vous plaît entrer une date valide avec ce format (jj/mm/aaaa)

en: Please enter a valid number.
fr_CA: Merci de saisir un nombre valide

en: Please enter only digits.
fr_CA: Se il vous plaît saisir que des chiffres.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
fr_CA: Veuillez entrer une valeur inférieure ou égale à {0}

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
fr_CA: Veuillez entrer une valeur supérieure ou égale à {0}
