CP Contact Form with PayPal - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Email
hr: Elektronička pošta

en: Subject
hr: Predmet

en: Message
hr: Poruka

en: Please enter the captcha verification code.
hr: Molimo unesite kôd captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
hr: Netočna captcha koda. Molimo pokušajte ponovno.

en: Please enter the security code
hr: Unesite sigurnosni kod

en: Security Code
hr: Sigurnosni kod

en: Coupon code
hr: Kupon kod

en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

en: Please enter a valid email address.
hr: Unesite važeću e-mail adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
hr: Unesite valjanu captcha koda.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
hr: Unesite valjani datum s ovom formatu (mm/dd/gggg)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
hr: Unesite valjani datum s ovom formatu (dd/mm/gggg)

en: Please enter a valid number.
hr: Unesite valjani broj.

en: Please enter only digits.
hr: Unesite samo znamenke.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
hr: Unesite vrijednost manju ili jednaku {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
hr: Molimo unesite vrijednost veća od ili jednak {0}.
