CP Contact Form with PayPal - en to lt_LT translation catalogue (17 entries)

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Subject
lt_LT: Dalykas

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Please enter the captcha verification code.
lt_LT: Prašome įvesti captcha patvirtinimo kodą.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
lt_LT: Neteisingas captcha kodą. Bandykite dar kartą.

en: Please enter the security code
lt_LT: Prašome įvesti apsaugos kodą

en: Security Code
lt_LT: Apsaugos kodas

en: Coupon code
lt_LT: Kupono kodas

en: This field is required.
lt_LT: Šis laukas būtinas.

en: Please enter a valid email address.
lt_LT: Įveskite galiojantį el. pašto adresą

en: Please enter a valid captcha code.
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį captcha kodą.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį datą su šiuo formatu (mm/dd/yyyy)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį datą su šiuo formatu (dd/mm/yyyy)

en: Please enter a valid number.
lt_LT: Įveskite teisingą sąskaitos numerį.

en: Please enter only digits.
lt_LT: Prašome įvesti tik skaitmenis.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
lt_LT: Prašome įvesti reikšmę mažesnis arba lygus {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
lt_LT: Prašome įvesti reikšmę didesnę nei arba lygus {0}.
