CP Contact Form with PayPal - en to sk_SK translation catalogue (17 entries)

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Message
sk_SK: Správa

en: Please enter the captcha verification code.
sk_SK: Prosím, zadajte overovací kód captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
sk_SK: Nesprávny captcha kód. Skúste to prosím znova.

en: Please enter the security code
sk_SK: Prosím, zadajte bezpečnostný kód

en: Security Code
sk_SK: Bezpečnostný kód

en: Coupon code
sk_SK: Kupon kód

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: Please enter a valid email address.
sk_SK: Zadajte platnú adresu.

en: Please enter a valid captcha code.
sk_SK: Zadajte prosím platný captcha kód.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sk_SK: Zadajte prosím platný dátum v tomto formáte (mm/dd/rrrr)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sk_SK: Zadajte prosím platný dátum v tomto formáte (dd/mm/rrrr)

en: Please enter a valid number.
sk_SK: Zadajte platné číslo.

en: Please enter only digits.
sk_SK: Prosím, zadajte iba číslice.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sk_SK: Prosím, zadajte hodnotu menšiu alebo rovnú {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sk_SK: Prosím, zadajte hodnotu väčšiu alebo rovné {0}.
