CP Contact Form with PayPal - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Email
sq: Posta elektronike

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Lajmi

en: Please enter the captcha verification code.
sq: Ju lutemi shkruani kodin e verifikimit captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
sq: Kodi i pasaktë captcha. Ju lutemi provoni përsëri.

en: Please enter the security code
sq: Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë

en: Security Code
sq: Kodi i sigurise

en: Coupon code
sq: Kodi kupon

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e nevojshme.

en: Please enter a valid email address.
sq: Ju lutem shkruani një adresë e vlefshme email.

en: Please enter a valid captcha code.
sq: Ju lutem shkruani një kod të vlefshme captcha.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sq: Ju lutem, jepni një datë të vlefshme me këtë format (mm/dd/vvv)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sq: Ju lutem, jepni një datë të vlefshme me këtë format (dd/mm/vvv)

en: Please enter a valid number.
sq: Ju lutem shkruani një numër të vlefshme.

en: Please enter only digits.
sq: Ju lutem shkruani vetëm shifra.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sq: Ju lutem shkruani një vlerë më pak se ose e barabartë {0} për të.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sq: Ju lutemi hyjë një vlerë më të madhe se ose e barabartë {0} për të.
