CP Contact Form with PayPal - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Subject
vi: Chủ đề

en: Message
vi: Tin nhắn

en: Please enter the captcha verification code.
vi: Vui lòng nhập mã xác nhận mã xác nhận khác.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
vi: Mã mã xác nhận không chính xác. Vui lòng thử lại.

en: Please enter the security code
vi: Vui lòng nhập mã bảo mật

en: Security Code
vi: Mã bảo vệ

en: Coupon code
vi: Phiếu mua hàng

en: This field is required.
vi: Lĩnh vực này là cần thiết.

en: Please enter a valid email address.
vi: Vui lòng nhập một địa chỉ email hợp lệ

en: Please enter a valid captcha code.
vi: Vui lòng nhập mã xác thực hợp lệ.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
vi: Vui lòng nhập một ngày hợp lệ với định dạng này (mm/dd/yyyy)

en: Please enter a valid number.
vi: Xin vui lòng nhập một số hợp lệ.

en: Please enter only digits.
vi: Chỉ nhập chữ số.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
vi: Vui lòng nhập một giá trị nhỏ hơn hoặc bằng {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
vi: Vui lòng nhập một giá trị lớn hơn hoặc bằng {0}.
